ANNELER GÜNÜNE ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLI 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI!

Kalitenin Adresi
Pink Parfüm

Hakkımızda

Pinkparfum.com 2005 senesinde internet üzerinden yayın hayatına başlamıştır. Firmamız her türlü Fırsat ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir. E-ticaret’te 15. yılını başarıyla tamamlamış olan Pinkparfum.com 2016 e-ticaret satış hedefi 2 milyon TL belirlenmiştir.

Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan Pinkparfum.com, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diger ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabilecegi bir E-ticaret sitesi 

https://www.pinkparfum.com.tr, Türkiye’deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor. Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan pinkparfum.com.tr, 24.000 üyeye ve aylık 1.000.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.

Pinkparfum.com müşterilerine ayrıca ARAS KARGO ile beraber hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Ödeme Kolaylığı” sağlıyor. Pinkparfum.com müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, müşterilerine, ürünlerinin 72 saat içinde “Çözüm” bulmasını garantisi veriyor.

Saygılarımızla, Pinkparfum.com