CrosairSoft
CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 750TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HAVALE ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE %5 İNDİRİM! HAVALE ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE %5 İNDİRİM! HAVALE ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM!
KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE %5 İNDİRİM! KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE %5 İNDİRİM! HAVALE ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM!

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar

İşbu Üyelik Sözleşmesi ("Sözleşme"), bir tarafta TREND MARKET İNTERNET HİZMETLERİ VE PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, işbu sözleşmenin diğer tarafı olarak "Şirket" olarak anılacaktır. Diğer tarafta ise [Üye Adı/Soyadı], işbu sözleşmenin diğer tarafı olarak "Üye" olarak anılacaktır. Şirket ve Üye, işbu Sözleşme'nin birlikte "Taraflar"ı oluşturduğunu kabul ederler.


2. Konu

İşbu Sözleşme'nin konusu, Üye'nin Şirket'in belirlemiş olduğu pinkparfum.com ("Site") üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanmak amacıyla üyelik kaydını tamamlaması ve bu Site üzerinden alışveriş yapması durumunda taraflar arasında uygulanacak olan şartları belirlemektir.


3. Üyelik İşlemleri

3.1. Üye, Site'nin üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak kaydını tamamlar. Üyelik formunda yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması Üye'nin sorumluluğundadır.

3.2. Üye, Site'ye üye olurken belirlediği kullanıcı adı ve şifreyi gizli tutmakla ve üçüncü kişilerle paylaşmamakla yükümlüdür. Şifre güvenliği tamamen Üye'nin sorumluluğundadır.

3.3. Üye, Site üzerinden gerçekleştirdiği işlemlerden ve bu işlemler için kullanılan kullanıcı adı ve şifre kombinasyonundan sorumludur. Üye'nin kullanıcı adı ve şifresinin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk Üye'ye aittir.


4. Hizmetlerin Kullanımı

4.1. Üye, Site üzerinden sunulan hizmetleri yasalara uygun bir şekilde kullanmakla yükümlüdür. Şirket'in belirlediği kurallara ve işleyişe uygun hareket etmek Üye'nin sorumluluğundadır.

4.2. Üye, Site üzerinden gerçekleştirdiği işlemlerde doğru ve güncel bilgileri kullanmakla yükümlüdür.


5. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması

5.1. Şirket, Üye'nin kişisel bilgilerini gizli tutmayı ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Ancak, yasal zorunluluklar veya resmi makamların talepleri doğrultusunda bu bilgilerin paylaşılması gerektiğinde, Şirket bu bilgileri ilgili mercilere sağlayabilir.

5.2. Üye, Site üzerinden paylaştığı kişisel verilerin işlenmesine ve kullanılmasına rıza gösterdiğini kabul eder.


6. İptal ve Sonlandırma

6.1. Üye, istediği zaman üyelikten çıkma hakkına sahiptir. Üyelik iptali için Site üzerinden belirtilen prosedürleri takip etmek Üye'nin sorumluluğundadır.

6.2. Şirket, Üye'nin işbu Sözleşme'ye aykırı davranışlar sergilemesi durumunda, üyeliği askıya alabilir veya sonlandırabilir.


7. Değişiklikler

Şirket, işbu Sözleşme'de değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site üzerinden yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanır.


8. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlıkta İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


9. Yürürlük

İşbu Sözleşme, Taraflar arasında imzalandığı tarihte yürürlüğe girer.


Bu Sözleşme, Tarafların iradeleri ile akdedilmiştir.


TREND MARKET İNTERNET HİZMETLERİ VE PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905011120211